| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | AC-DC Single output Industrial DIN rail power supply; Output 48Vdc at 1.6A; metal case 75W |
| Prekės ženklas | Mean Well |
| Kilmės šalis* | SZ |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| ETIM | EC002542 |
| Tiekimo įtampos tipas | Kintamoji ar nuolatinė srovė |
| Galios išvestis | 75 W |
| DC nominali tiekimo įtampa | 48 V |
| Maks. išvesties srovė 1 | 1.6 A |
| Pakavimo lygis 1 | 4711287422244 |
| Pakavimo lygis 2 | 4711287422244 |
| Plotis | 32 mm |
| Aukštis | 125.2 mm |
| Gylis | 102 mm |