| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Thalassa PHD - Set of 4 lifting eyes M12. Maximum load: 500kg |
| Prekės ženklas | Schneider Electric |
| Kategorijos |
Assembly Accessories and Parts
|
| Kilmės šalis* | ES |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Modelis | Transportavimo pakaba |
| Apkrovos atlaikymo pajėgumas | 0 kg |
| Pakavimo lygis 1 | 3606480680885 |
| Plotis | 200 mm |
| Aukštis | 3 mm |
| Gylis | 200 mm |
| RAL numeris | 0 |
| Medžiaga | Metalas |