| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | TForce LED Road 55-35W E27 730 |
| Prekės ženklas | PHILIPS |
| Kilmės šalis* | CN |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8539 5200 00 |
| ETIM | EC001959 |
| Lizdas | E27 |
| Užtamsinamas | Yes |
| Spalvos atkūrimo indeksas | 70-79 (2A klasė) |
| Diametras | 61 mm |
| Lempos efektyvumas | 157 lm/W |
| Lempos forma | Kita |
| Ilgis | 200 mm |
| Nominali įtampa nuo / iki | 70-80 V |
| Dangčio tipas | Ryškus |
| Spalvos temperatūra | 3000 K |
| Lempos galia | 35 W |
| Šviesos srautas | 5500 lm |
| Lempų žymėjimas | Kita |
| Kaitinamoji lempa | No |
| Pakavimo lygis 1 | 8718696811153 |
| Pakavimo lygis 2 | 8718696811160 |
| Pakavimo lygis 3 | 8718696811153 |
| Spalva | Baltas |
| Korpuso spalva | Baltas |
| Įtampos tipas | Kintamoji srovė |
| Su nuotoliniu valdymu | No |
| Energijos taupymo klasė | A++ |
| Galima nuotolinė operacija | No |
| Saugos laipsnis (IP) | IP20 |
| Šviesos spalva pagal EN 12464-1 | Neutralus 3300-5300 K |
| Vidutinis nominalus tarnavimo laikas | 50000 h |
| Nominali srovė | 920 mA |
| Svertinės energijos sąnaudos per 1000 valandų | 39 kWh |
| Galimas IFTTT palaikymas | No |
| Spalvinis darnumas (pagal McAdamso elipsę) | SDCM6 |
| Foto biologinė sauga pagal EN 62471 | RG1 |
| Mažiausias perjungimo ciklų skaičius | 50000 |
| Vardinis šviesos srautas pagal IEC 62612 | 5500 lm |
| Suderinamas su Apple HomeKit | No |
| Suderinamas su Google Assistant | No |
| Suderinamas su Amazon Alexa | No |
| Galios faktorius | 0.9 |
| Energijos efektyvumo indeksas (EEI) | 0.0954 |