| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Text cap |
| Prekės ženklas | ABB |
| Kilmės šalis* | SE |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8536 9001 00 |
| ETIM | EC001072 |
| Suprojektuotas diametras | 0 mm |
| Pakavimo lygis 1 | 7320500549131 |
| Plotis | 0 mm |
| Aukštis | 0 mm |
| Diametras | 0 mm |