| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Mini Contactor TeSys SK 2P 12A AC-1 Coil 24VDC |
| Prekės ženklas | Schneider Electric |
| Kategorijos |
AC Power Contactors
|
| Kilmės šalis* | CZ |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8536 4190 00 |
| Nominali operacinė galia, kai AC-3, 400 V | 0 kW |
| Pagrindinių kontaktų, kurie įprastai yra atviri, skaičius | 2 |
| Įprastai uždarytų kontaktų, kurie yra pagrindiniai, skaičius | 0 |
| Nominali operacinė srovė Ie, kai AC-3, 400 V | 0 A |
| DC nominali kontrolės maitinimo įtampa | 24 V |
| Pagrindinės srovės grandinės jungties tipas | Varžto jungtis |
| Aktyvacijos įtampos tipas | Nuolatinė srovė |
| Pakavimo lygis 1 | 3389110563931 |
| Pakavimo lygis 2 | 3389110563939 |
| Modulinė versija | No |
| Papildomų kontaktų, kurie įprastai yra atviri, skaičius | 0 |
| Papildomų kontaktų, kurie įprastai yra uždaryti, skaičius | 0 |
| Nominali operacinė srovė Ie, kai AC-1, 400 V | 12 A |
| Nominali darbinė srovė Ie, esant AC-4, 400 V | 0 A |
| Nominali darbinė galia Ie, esant AC-4, 400 V | 0 kW |
| Nurodytoji veikimo galia NEMA | 0 kW |
TeSys SK mini-contactor, 2 poles (2NO), for non inductive load applications up to 12A/690V AC-1, and for 1-phase motor control applications up to 6A/690V AC-3 (for 3-phase motors an add-on contact block LA1SK must be mounted on contactor). It provides a 24V DC control circuit with no inrush consumption, connection by screw clamp terminals. For operating rates until 1200 cycles/hour and ambient temperature -20/+50°C, it procures high reliability and durability. Compact (27mm width), for clipping on a 35mm DIN rail. Add-on contact blocks LA1SK (power pole, instantaneous auxiliary contacts) and suppressor modules LA4SK available (to be ordered separately). Multi standards certified (IEC, UL, CSA, CCC, EAC), Green Premium product (RoHS/REACh).