| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Contactor TeSys D 3P 32A 24-60VAC/VDC Coil |
| Prekės ženklas | Schneider Electric |
| Kategorijos |
AC Power Contactors
|
| Kilmės šalis* | FR |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8536 4190 00 |
| Nominali operacinė galia, kai AC-3, 400 V | 15 kW |
| Pagrindinių kontaktų, kurie įprastai yra atviri, skaičius | 3 |
| Įprastai uždarytų kontaktų, kurie yra pagrindiniai, skaičius | 0 |
| Nominali operacinė srovė Ie, kai AC-3, 400 V | 32 A |
| Nominali kontrolės maitinimo įtampa, kai AC 50 Hz | 24-60 V |
| Nominali kontrolės maitinimo įtampa, kai AC 60 Hz | 24-60 V |
| DC nominali kontrolės maitinimo įtampa | 24-60 V |
| Pagrindinės srovės grandinės jungties tipas | Varžto jungtis |
| Aktyvacijos įtampos tipas | Kintamoji ar nuolatinė srovė |
| Pakavimo lygis 1 | 3606480987755 |
| Pakavimo lygis 2 | 3606480987753 |
| Modulinė versija | No |
| Papildomų kontaktų, kurie įprastai yra atviri, skaičius | 1 |
| Papildomų kontaktų, kurie įprastai yra uždaryti, skaičius | 1 |
| Nominali operacinė srovė Ie, kai AC-1, 400 V | 50 A |
| Nominali darbinė srovė Ie, esant AC-4, 400 V | 18 A |
| Nominali darbinė galia Ie, esant AC-4, 400 V | 7.5 kW |
| Nurodytoji veikimo galia NEMA | 0 kW |
TeSys D contactor, 3 poles (3NO), for motor control applications up to 32A/690V AC-3/3e (15kW@400V). It provides a low consumption 24-60V AC/DC coil with electronic control for direct PLC output connection, 1NO+1NC built-in auxiliary contacts (NC mirror certified), connection by screw clamp terminals. For operating rates until 3600 cycles/hour and environments until 60°C, it procures high reliability and durability. Compact (45mm width), DIN-rail mounting or screw fixing. Multi standards certified (IEC, UL, CSA, CCC, EAC, Marine), Green Premium compliant (RoHS/REACh).