| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Testboy 40 Plus Spanningstester 6-400V AC/DC |
| Prekės ženklas | Testboy |
| Suderintos sistemos kodas | 9030 3100 00 |
| ETIM | EC000494 |
| Srovės tiekimas | Iš bandomojo objekto (be maitinimo elemento) |
| Tęstinumo testas | No |
| Įtampos rodmuo | Šviesos diodas |
| Įtampos matavimo diapazonas | 6-400 V |
| Matavimo grandinės kategorija | CAT III |
| Testo tipas | 2-pole |
| Pakavimo lygis 1 | 4028532200428 |
| Ilgis | 120 mm |
| Ašmenų ilgis | 0 mm |
| Ašmenų plotis | 0 mm |
| Vidinė bazės apkrova | No |
| Vieno polio fazės rodmuo | No |
| Bekontaktis įtampos nustatymas | No |
| Duomenų laikymas | No |
| Foninio apšvietimo LC rodmuo | No |
| Apsaugos nuo pradūrimo testas | No |
| Šviesos matavimo taškas | No |
| Lauko rotacijos krypties rodmuo | No |
| Perjungiama apkrova | No |
| Nelaidumo matavimas | 0 Ohm |
| Tinka naudoti esant kritulių | No |