| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Test Probe IC Tip Set 8845A-TPIT |
| Prekės ženklas | Fluke |
| Kilmės šalis* | US |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 9030 9000 00 |
| ETIM | EC001195 |
| Priedo tipas | Matavimo zondas |
| Srovės nešamoji galia | 3 A |
| Matavimo grandinės kategorija | CAT II |
| Didžiausia darbinė įtampa | 300 V |
| Pakavimo lygis 1 | 0095969370530 |
| Komplekto versija | No |
| Įjungimo metodas | 4 mm |
| Izoliacinės medžiagos tipas | PVC |
| Su dėklu / krepšiu | No |
| Priedas | Yes |
| Atsarginė dalis | No |