| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Tersystem - protez pioggia 2 mod alluminio |
| Prekės ženklas | BTicino |
| Kilmės šalis* | IT |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8536 9095 00 |
| ETIM | EC000744 |
| Su kabelio įeiga | No |
| Medžiaga | Aliuminis |
| Paviršiaus tipas | Galvanizuotas |
| Pakavimo lygis 1 | 8012199166032 |
| Pakavimo lygis 2 | 8012199166032 |
| Pakavimo lygis 3 | 8012199166032 |
| Spalva | Pilkas |
| Plotis | 151 mm |
| Aukštis | 239 mm |
| Gylis | 45 mm |
| RAL numeris | 9018 |
| Su nuorinimu | No |
| Tinka įrengimui lauke | Yes |
| Tinka stogo apkalimui lentomis | No |
| Tinka dugno lentoms | No |