| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Terminal Support Rail BPZ-TSB-600/2KL29 600mm |
| Prekės ženklas | EATON |
| Kategorijos |
Busbar Systems and Accessories
|
| Kilmės šalis* | CZ |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8536 9001 00 |
| Jungčių skaičius | 58 |
| Nustatyta srovė | 63 A |
| Pakavimo lygis 1 | 4015081855582 |
| Montavimo metodas | Tiesioginis montavimas |
| Izoliuotas montavimas | No |
| Medžiaga | Varinis |
| Magistralinės jungties storis | 8 mm |
| Bėgio plotis | 510 mm |
| Kontaktinio bėgio paviršius | Neapdorotas |
| Horizontalus montavimas | Yes |
| Bėgio ilgis | 436 mm |
| Didžiausio sukimo momento indikatorius | 0 Nm |
| Tarpas iki užpakalinės plokštės | 50 mm |
| Prijungto įrenginio jungties dydis | Kita |
| Vertikalus montavimo metodas | No |
BPZ-TSB terminal support rail, prepared for installation at the top/bottom inside the enclosure, installed in combination with BPZ-CTS corner tower kit, incl. two (2) KL-29 pre-installed brass terminal bars, can be used as ground bus for service outgoers