| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Terminal block - neutral and earth - 2 x 12 holes |
| Prekės ženklas | Legrand |
| Kategorijos |
Šynų sistemos ir priedai
|
| Kilmės šalis* | PL |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8536 9010 00 |
| ETIM | EC000275 |
| Polių skaičius | 2 |
| Pakavimo lygis 1 | 3414971537750 |
| Pakavimo lygis 2 | 3414971537743 |
| Pakavimo lygis 3 | 3414972369336 |
| Montavimo metodas | Varžtas |
| Plotis | 276 mm |
| Aukštis | 14 mm |
| Gylis | 16.5 mm |
| Jungties tipas | Varžtas |
| Saugus kontaktas | Yes |