| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Temp Sensor: STD200-200, Duct, 200 mm (7.87 in), TAC I/NET |
| Prekės ženklas | Schneider Electric |
| Kategorijos |
Electrical Test Equipment
Temperatūros zondas |
| Kilmės šalis* | DE |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Modelis | Griebtuvas |
| Matavimo diapazonas | -40-150 °C |
| Medžiaga | Nerūdijantis plienas |
| Jungiamojo kabelio ilgis | 0 m |
| Zondo ilgis | 200 mm |
| Pakavimo lygis 1 | 7332552011948 |