| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | AP61BWK63AH TEMP.CONNECTION BOX APO61 63A |
| Prekės ženklas | ABB |
| Kilmės šalis* | BE |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 7326 9098 00 |
| ETIM | EC002280 |
| Nominali srovė | 32 A |
| Saugos laipsnis (IP) | IP44 |
| Pakavimo lygis 1 | 5411815250071 |
| Plotis | 302 mm |
| Modelis | Su durimis |
| Aukštis | 603 mm |
| Gylis | 175 mm |
| Galimas praplėtimas | No |
| Padėties nustatymo ant bėgių sistema | Universalus |
| Polių skaičius | 3 |
| Korpuso medžiaga | Plastikinis |
| Jungiklių skaičius | 7 |
| Operacinis mechanizmas po gaubtu / durimis | No |
| Permatomas gaubtas / durys | No |