| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Telecommunication section, H=1350mm |
| Prekės ženklas | EATON |
| Kilmės šalis* | CZ |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8538 9099 00 |
| ETIM | EC000264 |
| Dangčio tipas | Uždarytas |
| DIN bėgių skaičius | 1 |
| Pakavimo lygis 1 | 4015081004744 |
| Plotis | 265 mm |
| Aukštis | 1415 mm |
| Gylis | 175 mm |
| Su montavimo plokšte | Yes |
| Su gaubtu | Yes |
| Modulinių tarpų su vienu DIN bėgiu skaičius | 12 |
| Su N-PE gnybtu | No |
| Galinio taško skaitiklio padėtis | No |