TEK-U123/72 PVC WG 2.5M R9010 image 1
TEK-U123/72 PVC WG 2.5M R9010
Tik užsakymas
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja iki kito kainoraščio arba tol, kol baigsis atsargos
EAN: 7315880006121
MPN: 5526019
Pakuotė: 1
Numatomas pristatymo laikas į mūsų sandėlį: 4-6 weeks
Technical Information
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas TEK-U123/72 PVC WG 2.5M R9010
Prekės ženklas Schneider Electric
Kategorijos Sieniniai kabelių kanalai
Kilmės šalis* SE
Suderintos sistemos kodas 7308 9098 00
ETIM EC001938
Plotis 123 mm
Be halogeno No
Gylis 72 mm
RAL numeris 9010
Paviršiaus apdorojimas Neapdorotas
Medžiagos kokybė PVC
Ilgis 2500 mm
Medžiaga Plastikinis
Gaubtų montavimo metodas Perdengiamas
Gaubtų skaičius 1
Prijungiamų pertvarų skaičius 1
Montavimo perforacija apačioje Yes
Su kabelio fiksavimo sąvarža No
Su kanalo sujungimu No
Naudingoji kryžminė sekcija 6449 mm²
Gaubto plotis 1 80 mm
Gaubto plotis 2 0 mm
Gaubto plotis 3 0 mm