TEC102/60 SHRINK-KON END CAPS 5PCS BLACK image 1
TEC102/60 SHRINK-KON END CAPS 5PCS BLACK image 2
TEC102/60 SHRINK-KON END CAPS 5PCS BLACK image 3
TEC102/60 SHRINK-KON END CAPS 5PCS BLACK thumbnail 1
TEC102/60 SHRINK-KON END CAPS 5PCS BLACK thumbnail 2
TEC102/60 SHRINK-KON END CAPS 5PCS BLACK thumbnail 3
Heat Shrink Tubing, Rated for 600 Volts, 90 Degree C, Continuous Use, RoHS Compliance, 19.1mm Expanded, 5 Per Bag, Black, Thick Wall, Adhesive Lined
Tik užsakymas
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja iki kito kainoraščio arba tol, kol baigsis atsargos
EAN: 5414363109778
MPN: 7TCA017420R0016
Pakuotė: 5
Dėžė: 35
Numatomas pristatymo laikas į mūsų sandėlį: 4-6 weeks
Technical Information
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas TEC102/60 SHRINK-KON END CAPS 5PCS BLACK
Prekės ženklas ABB
Kategorijos Termo susitraukiantieji vamzdeliai
Kilmės šalis* TH
ETIM EC000218
Tipas Termiškai susitraukiantis
Darbinės temperatūros diapazonas 1100 °C
Vidinis diametras prieš susitraukimą pašildant 102 mm
Vidinis diametras po susitraukimo pašildant 60 mm
Nominali kryžminė sekcija nuo / iki 680 mm²
Pakavimo informacija
Pakavimo lygis 1 5414363109778
Pakavimo lygis 2 5414363109778
Kiti techniniai duomenys
Spalva Juodas
Modelis Stora siena
Be halogeno No
Medžiaga Poliolefinas (PEX)
Permatomas No
Spausdinamas Yes
Su vidiniais klijais No
Nominalusis diametras coliais 3/4 colių
Susitraukimo koeficientas 2:1
UL aprobacija Yes
Atsisiuntimai
Aprašymas
Heat Shrink Tubing End Cap, 102mm Expanded Diameter, 60mm Fully Recovered, Packed 5 per polybag, Black