TEB4-100/35 SHRINK-KON 4 BREAKOUTS 10PCS BLACK image 1
MD01 image 2
TEB4-100/35 SHRINK-KON 4 BREAKOUTS 10PCS BLACK image 3
TEB4-100/35 SHRINK-KON 4 BREAKOUTS 10PCS BLACK image 4
TEB4-100/35 SHRINK-KON 4 BREAKOUTS 10PCS BLACK image 5
TEB4-100/35 SHRINK-KON 4 BREAKOUTS 10PCS BLACK image 6
TEB4-100/35 SHRINK-KON 4 BREAKOUTS 10PCS BLACK image 7
TEB4-100/35 SHRINK-KON 4 BREAKOUTS 10PCS BLACK thumbnail 1
MD01 thumbnail 2
TEB4-100/35 SHRINK-KON 4 BREAKOUTS 10PCS BLACK thumbnail 3
TEB4-100/35 SHRINK-KON 4 BREAKOUTS 10PCS BLACK thumbnail 4
TEB4-100/35 SHRINK-KON 4 BREAKOUTS 10PCS BLACK thumbnail 5
TEB4-100/35 SHRINK-KON 4 BREAKOUTS 10PCS BLACK thumbnail 6
TEB4-100/35 SHRINK-KON 4 BREAKOUTS 10PCS BLACK thumbnail 7
Heat Shrink Tubing, 3 Cable Breakout Boots, 80mm Expanded Main, 36mm Expanded Finger, Packed 10, RoHS Compliance, Black
Tik užsakymas
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja iki kito kainoraščio arba tol, kol baigsis atsargos
EAN: 5414363109723
MPN: 7TCA017450R0011
Pakuotė: 1
Dėžė: 20
Numatomas pristatymo laikas į mūsų sandėlį: 4-6 weeks
Technical Information
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas TEB4-100/35 SHRINK-KON 4 BREAKOUTS 10PCS BLACK
Prekės ženklas ABB
Kategorijos Kabelių pravedimas ir apsauga
Kilmės šalis* TH
Suderintos sistemos kodas 8547 2000 00
ETIM EC002464
Modelis 4 šerdžių kabeliams
Tipas Termiškai susitraukiantis
Nominali kryžminė sekcija nuo / iki 950 mm²
Pakavimo informacija
Pakavimo lygis 1 5414363109723
Pakavimo lygis 2 5414363109723
Kiti techniniai duomenys
Darbinės temperatūros diapazonas 1000 °C
Bendras ilgis po susitraukimo 215 mm
Veleno diametras prieš susitraukimą 100 mm
Veleno diametras po susitraukimo 33 mm
Piršto po sutraukimo vidinis diametras 14 mm
Piršto prieš sutraukimą vidinis diametras 35 mm
Atsisiuntimai
Aprašymas
Heat Shrink Tubing, 4 Cable Breakout Boots, 100mm Expanded Main, 35mm Expanded Finger, Packed 10, RoHS Compliance, Black