TEB2-33/14 SHRINK-KON 2 BREAKOUTS 33/14 image 1
TEB2-33/14 SHRINK-KON 2 BREAKOUTS 33/14 image 2
TEB2-33/14 SHRINK-KON 2 BREAKOUTS 33/14 image 3
TEB2-33/14 SHRINK-KON 2 BREAKOUTS 33/14 thumbnail 1
TEB2-33/14 SHRINK-KON 2 BREAKOUTS 33/14 thumbnail 2
TEB2-33/14 SHRINK-KON 2 BREAKOUTS 33/14 thumbnail 3
Heat Shrink Tubing, 2 Cable Breakout Boots, 50mm Expanded Main, 21mm Expanded Finger, Packed 10, RoHS Compliance, Black
Tik užsakymas
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja iki kito kainoraščio arba tol, kol baigsis atsargos
EAN: 5414363486060
MPN: 7TCA017450R0004
Pakuotė: 10
Dėžė: 40
Numatomas pristatymo laikas į mūsų sandėlį: 4-6 weeks
Technical Information
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas TEB2-33/14 SHRINK-KON 2 BREAKOUTS 33/14
Prekės ženklas ABB
Kategorijos Kabelių pravedimas ir apsauga
Kilmės šalis* DE
Suderintos sistemos kodas 8547 2000 00
ETIM EC002464
Modelis 2 šerdžių kabeliams
Tipas Termiškai susitraukiantis
Pakavimo informacija
Pakavimo lygis 1 5414363486060
Pakavimo lygis 2 5414363486060
Kiti techniniai duomenys
Darbinės temperatūros diapazonas 1000 °C
Bendras ilgis po susitraukimo 90 mm
Veleno diametras prieš susitraukimą 33 mm
Veleno diametras po susitraukimo 10 mm
Piršto po sutraukimo vidinis diametras 3 mm
Piršto prieš sutraukimą vidinis diametras 14 mm
Atsisiuntimai
Aprašymas
Heat Shrink Tubing, 2 Cable Breakout Boots, 33mm Expanded Main, 14mm Expanded Finger, Packed 10, RoHS Compliance, Black