| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | TCXG-12.30 grijs Kunstst. spiraalslang + kunstst. spiraal |
| Prekės ženklas | FRÄNKISCHE |
| Kategorijos |
Cable Hoses
|
| Kilmės šalis* | IT |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 3917 3200 00 |
| Operacinės temperatūros diapazonas | -5-60 °C |
| Apvalkalo medžiaga | Nearmuotas |
| Siūlo medžiaga | Standaus plastiko spiralė |
| Medžiaga | PVC |
| Saugos laipsnis (IP) | IP65 |
| Pakavimo lygis 1 | 4013960577273 |
| Spalva | Pilkas |
| Išorinis diametras | 16.4 mm |
| Be halogeno | No |
| Vidinis diametras | 12 mm |
| Statinis lenkimo spindulys | 16 mm |
| Paprastas interjeras | Yes |
| Lankstumas | Lankstus |
| Paprastas eksterjeras | No |
| Tempimo stiprumo riba | 125 N |
| Nominalus diametras | 12 mm |
| Nominalus dydis coliais | Kita |
| Aprobacija pagal DIN EN 61386-23 | No |