| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Tandem GU10 Bi-Directional |
| Prekės ženklas | Ansell Lighting |
| Kilmės šalis* | CN |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| ETIM | EC002892 |
| Plotis | 82 mm |
| Korpuso spalva | Kita |
| Ilgis | 187 mm |
| Aukštis / gylis | 110 mm |
| Saugos laipsnis (IP) | IP55 |
| Pakavimo lygis 1 | 5056144212729, 5056144212729 |
| Saugos klasė | I |
| Lempos laikiklis | GU10 |
| Su judesio davikliu | No |
| Su šviesos davikliu | No |
| Tinka montuoti pakabinant | No |
| Korpuso medžiaga | Aliuminis |
| Tinka avariniam apšvietimui | No |
| Su lempa | No |
| Tinka įvairioms lempoms | 2 |
| Tinka instaliacijos montavimui | No |
| Tinka montavimui prie paviršiaus | Yes |
| Tinka montuoti prie lubų | No |