TAC-W22-T-R-C-0 Terra AC wallbox type 2, socket, 3-phase/32 A, with RFID and 4G image 1
TAC-W22-T-R-C-0 Terra AC wallbox type 2, socket, 3-phase/32 A, with RFID and 4G image 2
TAC-W22-T-R-C-0 Terra AC wallbox type 2, socket, 3-phase/32 A, with RFID and 4G image 3
TAC-W22-T-R-C-0 Terra AC wallbox type 2, socket, 3-phase/32 A, with RFID and 4G thumbnail 1
TAC-W22-T-R-C-0 Terra AC wallbox type 2, socket, 3-phase/32 A, with RFID and 4G thumbnail 2
TAC-W22-T-R-C-0 Terra AC wallbox type 2, socket, 3-phase/32 A, with RFID and 4G thumbnail 3
Terra AC wallbox type 2 contactdoos, 22kW/3 fase/32A, met RFID
Tik užsakymas
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja iki 24.12.26
EAN: 8719874450911
MPN: 6AGC082153
Pakuotė: 1
Dėžė: 8
Numatomas pristatymo laikas į mūsų sandėlį: 4-6 weeks
Technical Information
Prekės būklė Nauja
Prekės ženklas ABB
Kategorijos Elektromobilių tvirtinimo stovai
Kilmės šalis* CN
Suderintos sistemos kodas 8537 1091 00
ETIM EC002883
Nuotėkio į žemę grandinės laidininkų skaičius 0
Nuotėkio į žemę grandinių skaičius 0
Didžiausia įkrovimo vietos galia 22 kW
Transporto priemonės pirmo tipo jungčių skaičius 0
Automobilinių jungčių CHAdeMO skaičius 0
Ryšio vykdymas įtaiso pusėje 3 fazių
Kiti techniniai duomenys
Montavimo metodas Montuojamas prie sienos
Plotis 260 mm
Aukštis 200 mm
Gylis 400 mm
Su ekranu No
Korpuso medžiaga Plastikinis
Nominali jungties galia 22 kW