TAC-W22-G5-R-0 Terra AC wallbox type 2, cable 5m, 3-phase/32 A and RFID image 1
TAC-W22-G5-R-0 Terra AC wallbox type 2, cable 5m, 3-phase/32 A and RFID image 2
TAC-W22-G5-R-0 Terra AC wallbox type 2, cable 5m, 3-phase/32 A and RFID image 3
TAC-W22-G5-R-0 Terra AC wallbox type 2, cable 5m, 3-phase/32 A and RFID image 4
TAC-W22-G5-R-0 Terra AC wallbox type 2, cable 5m, 3-phase/32 A and RFID thumbnail 1
TAC-W22-G5-R-0 Terra AC wallbox type 2, cable 5m, 3-phase/32 A and RFID thumbnail 2
TAC-W22-G5-R-0 Terra AC wallbox type 2, cable 5m, 3-phase/32 A and RFID thumbnail 3
TAC-W22-G5-R-0 Terra AC wallbox type 2, cable 5m, 3-phase/32 A and RFID thumbnail 4
Terra AC wallbox type 2, kabel 5m, 22kW/3 fase/32A, met RFID en 4G
Tiekėjo sandėlyje
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja tol, kol baigsis atsargos
EAN: 8719874452052
MPN: 6AGC082158
Pakuotė: 1
Numatomas pristatymo laikas į mūsų sandėlį: Pagal užklausą
Technical Information
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas TAC-W22-G5-R-0 Terra AC wallbox type 2, cable 5m, 3-phase/32 A and RFID
Prekės ženklas ABB
Kategorijos Elektromobilių tvirtinimo stovai
Kilmės šalis* CN
Suderintos sistemos kodas 8537 1091 00
ETIM EC002883
Nuotėkio į žemę grandinės laidininkų skaičius 0
Nuotėkio į žemę grandinių skaičius 0
Didžiausia įkrovimo vietos galia 22.1 kW
Transporto priemonės pirmo tipo jungčių skaičius 0
Automobilinių jungčių CHAdeMO skaičius 0
Ryšio vykdymas įtaiso pusėje 3 fazių
Pakavimo informacija
Pakavimo lygis 1 8719874452052
Kiti techniniai duomenys
Montavimo metodas Montuojamas prie sienos
Plotis 195 mm
Aukštis 320 mm
Gylis 143 mm
Su ekranu No
Korpuso medžiaga Plastikinis
Nominali jungties galia 22.5 kW