| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Table docking station with charging function, housing silver, glass cover black |
| Prekės ženklas | ELTAKO |
| Kilmės šalis* | AT |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8526 9200 00 |
| ETIM | EC002834 |
| Montavimo metodas | Viršutinis sluoksnis (tinko) |
| Spalva | Kita |
| Plotis | 220 mm |
| Aukštis | 140 mm |
| Gylis | 18 mm |
| Tinka | Nuo 5 kartos Apple Lightning |
| Pakavimo lygis 1 | 4010312327524, 4010312327524 |
Table docking station with charging function, housing silver, glass cover black, Lightning connection, including POE+ injector, Audio output, USB-A output, compatible with many tablets thanks to the sliding charging connector