| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | T-PIECE FLAT 500 H=60 |
| Prekės ženklas | Schneider Electric |
| Kilmės šalis* | NL |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 7308 9098 00 |
| ETIM | EC001544 |
| Modelis | Be sujungimo |
| Konstrukcijos tipas | Horizontali T dalis |
| Medžiaga | Plienas |
| Vidinis spindulys | 100 mm |
| Kabelinio padėklo plotis | 500 mm |
| Kabelinio padėklo aukštis | 60 mm |
| NATO montavimo skylės | No |
| DC tiekimo įtampa | No |
| Pakavimo lygis 1 | 8712186064654 |
| RAL numeris | 0 |
| Paviršiaus apdorojimas | Ištisinis galvanizmas |
| Mirkytas nerūdijantis plienas | No |