| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | T-PIECE H1660-300 TV |
| Prekės ženklas | Schneider Electric |
| Kilmės šalis* | NL |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 7308 9098 00 |
| ETIM | EC001540 |
| Modelis | Be sujungimo |
| Skersinio tipas | Perforuotas profilis |
| Vidinis spindulys | 300 mm |
| Virvinių kopėčių išvyniojamas plotis | 0 mm |
| Virvinių kopėčių plotis | 300 mm |
| Virvinių kopėčių aukštis | 60 mm |
| Simetrinis modelis | Yes |
| Šoninės sijos tipas | Profilis (atviras) |
| Pakavimo lygis 1 | 7321677379170 |
| RAL numeris | 0 |
| Medžiagos kokybė | Kita |
| Medžiaga | Plienas |
| Plačios aprėpties modelis | No |
| DC tiekimo įtampa | No |