SZ203-B40 Miniature Circuit Breaker - 3P - B - 40 A image 1
SZ203-B40 Miniature Circuit Breaker
Tik užsakymas
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja iki 24.12.26
EAN: 4016779996501
MPN: 2CDS253025R0405
Pakuotė: 1
Dėžė: 36
Numatomas pristatymo laikas į mūsų sandėlį: 4-6 weeks
Technical Information
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas SZ203-B40 Miniature Circuit Breaker - 3P - B - 40 A
Prekės ženklas ABB
Kategorijos Automatizuoti jungikliai 40A
Kilmės šalis* DE
Suderintos sistemos kodas 8536 2010 00
ETIM EC000042
Nustatyta srovė 40 A
Nustatyta įtampa 400 V
Išleidimo charakteristika B
Modulinių tarpų skaičius plotyje 3
Polių skaičius (bendras) 3
Nurodytoji trumpojo jungimo nutraukimo geba pagal EN60898 prie 230 V 6 kA
Pakavimo informacija
Pakavimo lygis 1 4016779996501
Pakavimo lygis 2 4016779996501
Kiti techniniai duomenys
Įtampos tipas Kintamoji srovė
Suprojektuotas gylis 69 mm
Dažnio diapazonas 50-60 Hz
Nominali izoliacinė įtampa Ui 440 V
Srovės apribojimo klasė 3
Įtampos perviršiaus kategorija 3
Užterštumo laipsnis 2
Apsaugotas nuo sprogimo FALSE
Saugos laipsnis (IP) IP20
Apsaugotų polių skaičius 3
Šiuo metu perjungiantis į N neutralią padėtį FALSE
Prijungiamo laidininko kryžminės sekcijos vientisa šerdis 0,75-35 mm²
Prijungiamo laidininko kryžminės sekcijos įvairialypis laidynas 0,75-25 mm²
Aplinkos temperatūra operaciniu metu -25-55 °C
Lygiai montuojama instaliacija FALSE
Galima papildoma įranga TRUE
Nurodytoji trumpojo jungimo nutraukimo geba pagal EN60898 6 kA
Nurodytoji atlaikoma impulsinė įtampa 4 kV
Aprašymas
SZ203-B40 Miniature Circuit Breaker B-Char., 6kA, 40A, 3P