| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | SZ WALL MOUNTING BRACKET FOR AE |
| Prekės ženklas | Rittal |
| Kategorijos |
Assembly Accessories and Parts
|
| Kilmės šalis* | DE |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8302 4900 00 |
| Priedo tipas | Kita |
| Medžiaga | Plienas |
| Pakavimo lygis 1 | 4028177602366 |
| Plotis | 53 mm |
| Aukštis | 60 mm |
| Gylis | 15 mm |