| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | System 55 meter cabinet extension |
| Prekės ženklas | EATON |
| Kilmės šalis* | RO |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8538 9099 00 |
| ETIM | EC000068 |
| Fazių skaičius | 3 |
| Apsauga | Nėra |
| Pakavimo lygis 1 | 8711426848672 |
| Spalva | Juodas |
| Plotis | 220 mm |
| Aukštis | 110 mm |
| Gylis | 79 mm |
| RAL numeris | 9005 |
| Praplėtimo dalis | No |
| Tinka maitinimo grandinės atjungikliui | No |
| Su lizdu saugikliams | No |