| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | System 55, FI switch, group enclosure, 30mA |
| Prekės ženklas | EATON |
| Kilmės šalis* | RO |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8538 9099 00 |
| ETIM | EC002276 |
| Nustatyta srovė | 40 A |
| Polių skaičius | 4 |
| 300 mA nutekėjimo į žemę jungiklių skaičius | 0 |
| 30 mA nutekėjimo į žemę jungiklių skaičius | 1 |
| Pakavimo lygis 1 | 8711426641211 |
| Plotis | 115 mm |
| Aukštis | 98 mm |
| Gylis | 225 mm |
| Galimas praplėtimas | Yes |
| Su permatomu gaubtu | No |
| Korpuso medžiaga | Plastikinis |
| Saugos laipsnis (IP) | IP3X |