| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | SYLSMART CASCADE 500 GATEWAY SSA01 |
| Prekės ženklas | Sylvania |
| Kilmės šalis* | US |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8517 6200 00 |
| ETIM | EC002558 |
| Spalva | Kita |
| Plotis | 0 mm |
| Spinduliuotės kampas | 0 ° |
| Diametras | 127 mm |
| Ilgis | 0 mm |
| Aukštis / gylis | 0 mm |
| Perforuotasis reflektorius | No |
| Tinklelio / reflektoriaus konstrukcija | Nėra |
| Šviesos skirstytuvas | Nėra |
| Pakavimo lygis 1 | 5414326900183 |