| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | SWM supporting pole H800mm |
| Prekės ženklas | Schneider Electric |
| Kategorijos |
Montavimo komponentai
|
| Kilmės šalis* | ES |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8538 9099 00 |
| ETIM | EC002622 |
| Modelis | Kita |
| Medžiaga | Aliuminis |
| Pakavimo lygis 1 | 3606480211669 |
| Spalva | Pilkas |
| Plotis | 370 mm |
| Aukštis | 800 mm |
| Gylis | 250 mm |
| RAL numeris | 7035 |