Switch encl. with DMV1600A 3p+sldN TNS, bottom image 1
Switch encl. with DMV1600A 3p+sldN TNS, bottom image 2
Switch encl. with DMV1600A 3p+sldN TNS, bottom image 3
Switch encl. with DMV1600A 3p+sldN TNS, bottom thumbnail 1
Switch encl. with DMV1600A 3p+sldN TNS, bottom thumbnail 2
Switch encl. with DMV1600A 3p+sldN TNS, bottom thumbnail 3
Switch encl. with DMV1600A 3p+sldN TNS, bottom
Tik užsakymas
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja iki 24.12.26
EAN: 8711426742444
MPN: 1864309
Pakuotė: 1
Numatomas pristatymo laikas į mūsų sandėlį: 4-6 weeks
Technical Information
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas Switch encl. with DMV1600A 3p+sldN TNS, bottom
Prekės ženklas EATON
Kategorijos Surinkti skirstomieji blokai
Kilmės šalis* NL
Suderintos sistemos kodas 8537 1098 00
ETIM EC002280
Nominali srovė 1600 A
Saugos laipsnis (IP) IP56
Pakavimo informacija
Pakavimo lygis 1 8711426742444
Kiti techniniai duomenys
Plotis 555 mm
Modelis Su gaubtu
Aukštis 280 mm
Gylis 590 mm