Switch encl. with DMV1250A 4p TNS, top image 1
Switch encl. with DMV1250A 4p TNS, top image 2
Switch encl. with DMV1250A 4p TNS, top image 3
Switch encl. with DMV1250A 4p TNS, top thumbnail 1
Switch encl. with DMV1250A 4p TNS, top thumbnail 2
Switch encl. with DMV1250A 4p TNS, top thumbnail 3
Switch encl. with DMV1250A 4p TNS, top
Tik užsakymas
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja iki 24.12.26
EAN: 8711426741393
MPN: 1864314
Pakuotė: 1
Numatomas pristatymo laikas į mūsų sandėlį: 4-6 weeks
Technical Information
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas Switch encl. with DMV1250A 4p TNS, top
Prekės ženklas EATON
Kategorijos Surinkti skirstomieji blokai
Kilmės šalis* NL
Suderintos sistemos kodas 8537 1098 00
ETIM EC002280
Nominali srovė 1250 A
Saugos laipsnis (IP) IP56
Pakavimo informacija
Pakavimo lygis 1 8711426741393
Kiti techniniai duomenys
Plotis 555 mm
Modelis Su gaubtu
Aukštis 280 mm
Gylis 590 mm