switch disconnector EasyPact CVS400NA, 3 poles, 400 A, AC22A, AC23A image 1
switch disconnector EasyPact CVS400NA, 3 poles, 400 A, AC22A, AC23A image 2
switch disconnector EasyPact CVS400NA, 3 poles, 400 A, AC22A, AC23A image 3
switch disconnector EasyPact CVS400NA, 3 poles, 400 A, AC22A, AC23A image 4
switch disconnector EasyPact CVS400NA, 3 poles, 400 A, AC22A, AC23A thumbnail 1
switch disconnector EasyPact CVS400NA, 3 poles, 400 A, AC22A, AC23A thumbnail 2
switch disconnector EasyPact CVS400NA, 3 poles, 400 A, AC22A, AC23A thumbnail 3
switch disconnector EasyPact CVS400NA, 3 poles, 400 A, AC22A, AC23A thumbnail 4
switch disconnector EasyPact CVS400NA, 3 poles, 400 A, AC22A, AC23A
Tik užsakymas
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja tol, kol baigsis atsargos
EAN: 3606480248023
MPN: LV540400
Pakuotė: 1
Dėžė: 3
Numatomas pristatymo laikas į mūsų sandėlį: Pagal užklausą
Technical Information
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas switch disconnector EasyPact CVS400NA, 3 poles, 400 A, AC22A, AC23A
Prekės ženklas Schneider Electric
Kategorijos Jungiklių atjungikliai
Suderintos sistemos kodas 8536 5080 00
ETIM EC000216
Nominali nuolatinė srovė Iu 400 A
Polių skaičius 3
Nominali operacinė įtampa 220-440 V
Priekinio šono apsaugos laipsnis (IP) IP40
Pagrindinio jungiklio versija Yes
Saugos jungiklio versija No
Kaip priežiūros / aptarnavimo jungiklio versija No
Nominali trumpam laikui numatyta srovė Icw 5 kA
Pakavimo informacija
Pakavimo lygis 1 3606480248023
Pakavimo lygis 2 3606480248021
Kiti techniniai duomenys
Nominali operacinė galia, kai AC-3, 400 V 0 kW
Papildomų kontaktų, kurie įprastai yra atviri, skaičius 0
Papildomų kontaktų, kurie įprastai yra uždaryti, skaičius 0
Sąlygota nominali trumpo jungimosi srovė lq 0 kA
Papildomų kontaktų kaip keičiamųjų kontaktų skaičius 5
Jungiklių skaičius 1
Užblokuojamas Yes
Integruota variklio pavara No
Pagrindinės srovės grandinės jungties tipas Varžto jungtis
Kaip avarinio sustabdymo versija No
Kontrolinio elemento tipas Sprunklis
Nominali operacinė galia, kai AC-23, 400V 0 kW
Kontrolės elemento spalva Juodas
Tinka montavimui ant žemės No
Tinka priekiniam montavimui Yes
Tinka priekiniam montavimui centre Yes
Tinka paskirstymo plokštės instaliacijai Yes
Tinka tarpiniam montavimui Yes
Maks. nominali operacinė įtampa Ue AC 440 V
Variklio pavara - pasirinktina No
Įtampos aktyvatorius pasirinktinai No
Įrenginio konstrukcija Sumontuoto prietaiso fiksuoto montavimo technika
Nurodytoji pastovi srovė prie AC-21 400 V 0 A
Perjungimo galia prie 400 V 0 kW
Vykdymas kaip atbulinės eigos jungiklio No
Nurodytoji pastovi srovė, AC 23, 400 V 400 A