switch disconnector, Compact INS250-160 , 160 A, with red rotary handle and yellow front, 4 poles image 1
MD01 image 2
switch disconnector, Compact INS250-160 , 160 A, with red rotary handle and yellow front, 4 poles image 3
switch disconnector, Compact INS250-160 , 160 A, with red rotary handle and yellow front, 4 poles image 4
switch disconnector, Compact INS250-160 , 160 A, with red rotary handle and yellow front, 4 poles image 5
switch disconnector, Compact INS250-160 , 160 A, with red rotary handle and yellow front, 4 poles thumbnail 1
MD01 thumbnail 2
switch disconnector, Compact INS250-160 , 160 A, with red rotary handle and yellow front, 4 poles thumbnail 3
switch disconnector, Compact INS250-160 , 160 A, with red rotary handle and yellow front, 4 poles thumbnail 4
switch disconnector, Compact INS250-160 , 160 A, with red rotary handle and yellow front, 4 poles thumbnail 5
switch disconnector, Compact INS250-160 , 160 A, with red rotary handle and yellow front, 4 poles
Tik užsakymas
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja tol, kol baigsis atsargos
EAN: 3303430311256
MPN: 31125
Pakuotė: 1
Numatomas pristatymo laikas į mūsų sandėlį: Pagal užklausą
Technical Information
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas switch disconnector, Compact INS250-160 , 160 A, with red rotary handle and yellow front, 4 poles
Prekės ženklas Schneider Electric
Kategorijos Jungiklių atjungikliai
Kilmės šalis* PL
ETIM EC000216
Nominali nuolatinė srovė Iu 160 A
Polių skaičius 4
Nominali operacinė įtampa 0-690 V
Priekinio šono apsaugos laipsnis (IP) IP40
Pagrindinio jungiklio versija Yes
Saugos jungiklio versija No
Kaip priežiūros / aptarnavimo jungiklio versija Yes
Nominali trumpam laikui numatyta srovė Icw 8.5 kA
Pakavimo informacija
Pakavimo lygis 1 3303430311256
Kiti techniniai duomenys
Nominali operacinė galia, kai AC-3, 400 V 0 kW
Papildomų kontaktų, kurie įprastai yra atviri, skaičius 0
Papildomų kontaktų, kurie įprastai yra uždaryti, skaičius 0
Sąlygota nominali trumpo jungimosi srovė lq 0 kA
Papildomų kontaktų kaip keičiamųjų kontaktų skaičius 2
Jungiklių skaičius 1
Užblokuojamas Yes
Integruota variklio pavara No
Pagrindinės srovės grandinės jungties tipas Varžto jungtis
Kaip avarinio sustabdymo versija Yes
Kontrolinio elemento tipas Ilga sukama rankena
Nominali operacinė galia, kai AC-23, 400V 75 kW
Kontrolės elemento spalva Raudonas
Tinka montavimui ant žemės Yes
Tinka priekiniam montavimui Yes
Tinka priekiniam montavimui centre Yes
Tinka paskirstymo plokštės instaliacijai Yes
Tinka tarpiniam montavimui No
Maks. nominali operacinė įtampa Ue AC 690 V
Variklio pavara - pasirinktina No
Įtampos aktyvatorius pasirinktinai No
Įrenginio konstrukcija Sumontuoto prietaiso fiksuoto montavimo technika
Nurodytoji pastovi srovė prie AC-21 400 V 0 A
Perjungimo galia prie 400 V 0 kW
Vykdymas kaip atbulinės eigos jungiklio No
Nurodytoji pastovi srovė, AC 23, 400 V 160 A
Atsisiuntimai
Aprašymas
This Compact INS250-160 is a 4 poles non-automatic switch-disconnector with red rotary handle and yellow front. It is suitable for isolation with positive contact indication, as defined by IEC 60947-1 and IEC60947-3 standards. The operational current is 200A at 415VAC in categories AC22A and AC23A. The rated voltage is 690VAC 50/60Hz or 250VDC. It can be used as an emergency-off device. For easy identification, it uses special colours stipulated by the standards. The red rotary handle is designed to offer easy operation and high performance in interruption of currents. Compact INS250-160 is a class II insulation level front-face device as per IEC 60664 standard.