switch disconnector, Compact INS250-100 , 100 A, standard version with black rotary handle, 3 poles image 2
switch disconnector, Compact INS250-100 , 100 A, standard version with black rotary handle, 3 poles image 3
switch disconnector, Compact INS250-100 , 100 A, standard version with black rotary handle, 3 poles image 4
MD01 thumbnail 1
switch disconnector, Compact INS250-100 , 100 A, standard version with black rotary handle, 3 poles thumbnail 2
switch disconnector, Compact INS250-100 , 100 A, standard version with black rotary handle, 3 poles thumbnail 3
switch disconnector, Compact INS250-100 , 100 A, standard version with black rotary handle, 3 poles thumbnail 4
switch disconnector, Compact INS250-100 , 100 A, standard version with black rotary handle, 3 poles
Tik užsakymas
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja tol, kol baigsis atsargos
EAN: 3303430311003
MPN: 31100
Pakuotė: 1
Dėžė: 9
Numatomas pristatymo laikas į mūsų sandėlį: Pagal užklausą
Technical Information
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas switch disconnector, Compact INS250-100 , 100 A, standard version with black rotary handle, 3 poles
Prekės ženklas Schneider Electric
Kategorijos Jungiklių atjungikliai
Kilmės šalis* PL
Suderintos sistemos kodas 8536 5080 00
ETIM EC000216
Nominali nuolatinė srovė Iu 100 A
Polių skaičius 3
Nominali operacinė įtampa 0-690 V
Priekinio šono apsaugos laipsnis (IP) IP40
Pagrindinio jungiklio versija Yes
Saugos jungiklio versija No
Kaip priežiūros / aptarnavimo jungiklio versija Yes
Nominali trumpam laikui numatyta srovė Icw 8.5 kA
Pakavimo informacija
Pakavimo lygis 1 3303430311003
Pakavimo lygis 2 3303430311001
Kiti techniniai duomenys
Nominali operacinė galia, kai AC-3, 400 V 0 kW
Papildomų kontaktų, kurie įprastai yra atviri, skaičius 0
Papildomų kontaktų, kurie įprastai yra uždaryti, skaičius 0
Sąlygota nominali trumpo jungimosi srovė lq 36 kA
Papildomų kontaktų kaip keičiamųjų kontaktų skaičius 2
Jungiklių skaičius 1
Užblokuojamas Yes
Integruota variklio pavara No
Pagrindinės srovės grandinės jungties tipas Varžto jungtis
Kaip avarinio sustabdymo versija No
Kontrolinio elemento tipas Ilga sukama rankena
Nominali operacinė galia, kai AC-23, 400V 45 kW
Kontrolės elemento spalva Juodas
Tinka montavimui ant žemės Yes
Tinka priekiniam montavimui Yes
Tinka priekiniam montavimui centre Yes
Tinka paskirstymo plokštės instaliacijai Yes
Tinka tarpiniam montavimui No
Maks. nominali operacinė įtampa Ue AC 690 V
Variklio pavara - pasirinktina No
Įtampos aktyvatorius pasirinktinai No
Įrenginio konstrukcija Sumontuoto prietaiso fiksuoto montavimo technika
Nurodytoji pastovi srovė prie AC-21 400 V 0 A
Perjungimo galia prie 400 V 0 kW
Vykdymas kaip atbulinės eigos jungiklio No
Nurodytoji pastovi srovė, AC 23, 400 V 100 A
Atsisiuntimai
Aprašymas
This Compact INS250-100 is a 3 poles non-automatic switch-disconnector with black rotary handle. It is suitable for isolation with positive contact indication, as defined by IEC 60947-1 and IEC60947-3 standards. The operational current is 100A at 415VAC in categories AC22A and AC23A. The rated voltage is 690VAC 50/60Hz or 250VDC. The black rotary handle is designed to offer easy operation and high performance in interruption of currents. Compact INS250-100 is a class II insulation level front-face device as per IEC 60664 standard.