| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Switch disconnector 2P 40A FLEX |
| Prekės ženklas | EATON |
| Kilmės šalis* | RO |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8538 9099 00 |
| ETIM | EC001545 |
| Įtampos tipas | Kintamoji srovė |
| Perjungimo funkcija | Kita |
| Nustatyta srovė | 40 A |
| Nustatyta įtampa | 415 V |
| Polių skaičius | 2 |
| Saugos laipsnis (IP) | IP40 |
| Pakavimo lygis 1 | 8711426746923 |
| Su signaline lempa | No |
| Suprojektuotas gylis | 69.5 mm |
| Maks. lempos galia | 0 W |
| Lempa | Kita |
| Trumpo jungimosi sistemos išjungimo pajėgumas (lcw) | 2 kA |
| Nominalus perjungimo pajėgumas | 12.5 kA |
| Modulinių tarpų skaičius plotyje | 2 |
| Įspaudas / rodmuo | Kita |
| Kalotės spalva | Kita |
| Lempos lizdas | Kita |
| Minimali nominalioji įtampa | 240 V |
| Įprastai uždarytų kontaktų skaičius | 2 |
| Įprastai atvirų kontaktų skaičius | 2 |
| Perjungimo kontaktų skaičius | 0 |
| Priverstinis atskyrimas pagal DIN VDE 0113 | No |