BPZ-KC-1/16PE-ALU Terminal block 1x16mm², 82A Cu / 75A Al image 1
BPZ-KC-1/16PE-ALU Terminal block 1x16mm², 82A Cu / 75A Al image 2
BPZ-KC-1/16PE-ALU Terminal block 1x16mm², 82A Cu / 75A Al thumbnail 1
BPZ-KC-1/16PE-ALU Terminal block 1x16mm², 82A Cu / 75A Al thumbnail 2
Terminal block 1x16mm², 82A Cu / 75A Al
Tik užsakymas
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja iki 24.12.26
EAN: 9010238092037
MPN: 195329
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas BPZ-KC-1/16PE-ALU Terminal block 1x16mm², 82A Cu / 75A Al
Polių skaičius 1
Gnybtų padėčių poliuje skaičius 1
Kiti techniniai duomenys
Plotis 13.5 mm
Aukštis 39.5 mm
Gylis 44.6 mm
Lanksti laidininko kryžminė sekcija (plona gija) su kabelio antgaline mova 10 mm²
Kieto laidininko kryžminė sekcija (su kieta gija) 16 mm²
Maks. nominali įtampa 82 A
Aprašymas
1-pole terminal block, BPZ-KC-...-ALU; aluminum design; rated current/terminal capacity in accordance with specifications; assembly primarily on DIN rails or, where applicable, mounting plate, protection type IP20, max. operating voltage 1000V AC/DC, available in the colors gray/blue/yellow-green. Equipment supplied: 1 1 pole terminal block