BPZ-KC-1/150PE-ALU Terminal block 1x150mm², 320A Cu / 290A Al image 1
BPZ-KC-1/150PE-ALU Terminal block 1x150mm², 320A Cu / 290A Al image 2
BPZ-KC-1/150PE-ALU Terminal block 1x150mm², 320A Cu / 290A Al thumbnail 1
BPZ-KC-1/150PE-ALU Terminal block 1x150mm², 320A Cu / 290A Al thumbnail 2
Terminal block 1x150mm², 320A Cu / 290A Al
Tik užsakymas
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja iki kito kainoraščio arba tol, kol baigsis atsargos
EAN: 9010238092242
MPN: 195351
Pakuotė: 1
Dėžė: 10
Numatomas pristatymo laikas į mūsų sandėlį: 4-6 weeks
Technical Information
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas BPZ-KC-1/150PE-ALU Terminal block 1x150mm², 320A Cu / 290A Al
Prekės ženklas EATON
Kategorijos Surinkti skirstomieji blokai
Kilmės šalis* FI
Suderintos sistemos kodas 8536 9010 00
ETIM EC001894
Polių skaičius 1
Gnybtų padėčių poliuje skaičius 1
Kiti techniniai duomenys
Plotis 30 mm
Aukštis 54 mm
Gylis 84 mm
Lanksti laidininko kryžminė sekcija (plona gija) su kabelio antgaline mova 120 mm²
Kieto laidininko kryžminė sekcija (su kieta gija) 150 mm²
Maks. nominali įtampa 320 A
Su N bėgiu No
Su PE bėgiu No
Aprašymas
1-pole terminal block, BPZ-KC-...-ALU; aluminum design; rated current/terminal capacity in accordance with specifications; assembly primarily on DIN rails or, where applicable, mounting plate, protection type IP20, max. operating voltage 1000V AC/DC, available in the colors gray/blue/yellow-green. Equipment supplied: 1 1 pole terminal block