| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | SVITIDLO RC132V LED43S/840 PSD W60L60 OC |
| Prekės ženklas | PHILIPS |
| ETIM | EC001744 |
| Spalvos atkūrimo indeksas | 80-89 (1B klasė) |
| Nominali įtampa nuo / iki | 220-240 V |
| Didžiausioji sistemos galia | 37 W |
| Pakavimo lygis 1 | 8710163334707 |
| Šviesos srautas | 4300 lm |