| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | SVIT. RC132V LED36S/830 PSD W30L120 OC |
| Prekės ženklas | PHILIPS |
| ETIM | EC001744 |
| Spalvos atkūrimo indeksas | 80-89 (1B klasė) |
| Nominali įtampa nuo / iki | 220-240 V |
| Didžiausioji sistemos galia | 35 W |
| Pakavimo lygis 1 | 8718699386139 |
| Šviesos srautas | 3600 lm |