| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | CoreLine LED Downlight DN131B LED20S/840 PSU PI6 ALU |
| Prekės ženklas | PHILIPS |
| Suderintos sistemos kodas | 9405 1190 00 |
| ETIM | EC001744 |
| Spalvos atkūrimo indeksas | 80-89 (1B klasė) |
| Smūgio stiprumas | IK02 |
| Nominali įtampa nuo / iki | 220-240 V |
| Saugos laipsnis (IP) | IP20 |
| Spalvos temperatūra | 4000 K |
| Didžiausioji sistemos galia | 22 W |
| Pakavimo lygis 1 | 8718696852750 |
| Šviesos srautas | 2000 lm |