| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | SVIT.BN124C LED21S/840 PSU TW1 L600 |
| Prekės ženklas | PHILIPS |
| ETIM | EC001744 |
| Spalvos atkūrimo indeksas | 80-89 (1B klasė) |
| Ilgis | 600 mm |
| Nominali įtampa nuo / iki | 220-240 V |
| Pakavimo lygis 1 | 8718696074725 |
| Šviesos srautas | 2100 lm |