| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Support frame set for accepting DIN rail-mounted devices (e.g. MCBs) 9674762 |
| Prekės ženklas | Rittal |
| Kilmės šalis* | DE |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 7326 9098 00 |
| Modelis | Montavimo bėgis |
| Pastato, skirto dėžei įmontuoti, plotis | 600 mm |
| Pastato, skirto dėžei įmontuoti, gylis | 600 mm |
| Pakavimo lygis 1 | 4028177543805 |
| Spalva | Kita |
| Plotis | 600 mm |
| Aukštis | 300 mm |
| Gylis | 200 mm |