SV-SMT 7.62HP/05/90G 2.6SN BK BX image 1
SV-SMT 7.62HP/05/90G 2.6SN BK BX image 2
SV-SMT 7.62HP/05/90G 2.6SN BK BX thumbnail 1
SV-SMT 7.62HP/05/90G 2.6SN BK BX thumbnail 2
PCB plug-in connector (board connection), 7.62 mm, Number of poles: 5,
Tik užsakymas Minimalus užsakymo kiekis: 48
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja iki 24.12.26
EAN: 4050118512861
MPN: 2499560000
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas SV-SMT 7.62HP/05/90G 2.6SN BK BX
Jungties tipas Lanksti PCB jungtis
Nustatyta įtampa 630 V
Polių skaičius 5
Darbinės temperatūros diapazonas -50-130 °C
Nominali padidėjimo įtampa 6 kV
Elektrinės jungties tipas THR jungtis
Sujungimo modelis Stacionari jungtis
Kampinė štampuota grandinės plokštė / kontaktas 0°/180° (horizontalus)
Nominali srovė In 41 A
Pakavimo informacija
Pakavimo lygis 1 4050118512861
Kontaktinio paviršiaus medžiaga Skarda
Per didelės įtampos kategorija (vertė) III
Užterštumo laipsnis (vertė) 2
Kaištuko ilgis 2.6 mm
Modulinės tarpų jungtys 7.62 mm
Prijungiamo kontakto eilių skaičius 1
Banderolės tipas Kita
Moduliniai tarpo kontaktai 7.62 mm