SV-SMT 7.62HP/04/90MSF2 SC/4 2.6SN BX image 1
SV-SMT 7.62HP/04/90MSF2 SC/4 2.6SN BX image 2
SV-SMT 7.62HP/04/90MSF2 SC/4 2.6SN BX thumbnail 1
SV-SMT 7.62HP/04/90MSF2 SC/4 2.6SN BX thumbnail 2
Hybrid connector (board connection), 7.62 mm, Number of poles: 4, Outg
Tik užsakymas Minimalus užsakymo kiekis: 36
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja iki 24.12.26
EAN: 4050118630879
MPN: 2626930000
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas SV-SMT 7.62HP/04/90MSF2 SC/4 2.6SN BX
Jungties tipas Lanksti PCB jungtis
Nustatyta įtampa 630 V
Polių skaičius 4
Darbinės temperatūros diapazonas -50-130 °C
Nominali padidėjimo įtampa 6 kV
Elektrinės jungties tipas THR jungtis
Sujungimo modelis Stacionari jungtis
Kampinė štampuota grandinės plokštė / kontaktas 90° (aukštyn vertikalus)
Nominali srovė In 41 A
Pakavimo informacija
Pakavimo lygis 1 4050118630879
Kontaktinio paviršiaus medžiaga Skarda
Per didelės įtampos kategorija (vertė) II
Užterštumo laipsnis (vertė) 2
Kaištuko ilgis 2.6 mm
Modulinės tarpų jungtys 7.62 mm
Prijungiamo kontakto eilių skaičius 1
Banderolės tipas Kita
Moduliniai tarpo kontaktai 7.62 mm