SV-SMT 7.62HP/02/270SF 2.6SN BK BX image 1
SV-SMT 7.62HP/02/270SF 2.6SN BK BX image 2
SV-SMT 7.62HP/02/270SF 2.6SN BK BX thumbnail 1
SV-SMT 7.62HP/02/270SF 2.6SN BK BX thumbnail 2
PCB plug-in connector (board connection), 7.62 mm, Number of poles: 2,
Tik užsakymas Minimalus užsakymo kiekis: 60
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja iki 24.12.26
EAN: 4050118513363
MPN: 2499940000
Dėžė: 1
Numatomas pristatymo laikas į mūsų sandėlį: 4-6 weeks
Technical Information
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas SV-SMT 7.62HP/02/270SF 2.6SN BK BX
Prekės ženklas Weidmüller
Kategorijos Spausdintinių plokščių jungtys ir gnybtai
Kilmės šalis* RO
Suderintos sistemos kodas 8536 6990 00
ETIM EC002637
Jungties tipas Lanksti PCB jungtis
Nustatyta įtampa 630 V
Polių skaičius 2
Darbinės temperatūros diapazonas -50-130 °C
Nominali padidėjimo įtampa 6 kV
Elektrinės jungties tipas THR jungtis
Sujungimo modelis Stacionari jungtis
Kampinė štampuota grandinės plokštė / kontaktas 0°/180° (horizontalus)
Nominali srovė In 41 A
Pakavimo informacija
Pakavimo lygis 1 4050118513363
Kiti techniniai duomenys
Korpuso spalva Juodas
Kontakto tipas Smailė
Tvirtinimo tipas Lydmetalis
Izoliacinės medžiagos degumo klasė pagal UL94 V0
Kontaktinio paviršiaus medžiaga Skarda
Per didelės įtampos kategorija (vertė) III
Užterštumo laipsnis (vertė) 2
Kaištuko ilgis 2.6 mm
Modulinės tarpų jungtys 7.62 mm
Prijungiamo kontakto eilių skaičius 1
Banderolės tipas Kita
Moduliniai tarpo kontaktai 7.62 mm