| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | SV frame clamp 70-240 mm² (185 mm) |
| Prekės ženklas | Rittal |
| Kategorijos |
Busbar Systems and Accessories
|
| Kilmės šalis* | DE |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 7318 2900 00 |
| Maks. nominalioji darbinė srovė Ie | 240 A |
| Pakavimo lygis 1 | 4028177806832 |
| Pakavimo lygis 2 | 4028177806832 |
| Pakavimo lygis 3 | 4028177806832 |
| Tinka | Kita |
| Maks. laidininko kryžminė sekcija | 240 mm² |
| Su gnybtu | 20 mm |
| Magistralinės jungties storis | 70-240 mm |
| Tinka kaip juostos laidininko jungtis | No |
| Tinka apvalaus laidininko jungčiai | No |
| Tinka sektoriaus laidininko jungčiai | No |