| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Plastic gland plate for compartment divider, Dimensions (W x D): 450 x 251 mm |
| Prekės ženklas | Rittal |
| Kategorijos |
Mounting Сomponents
|
| Kilmės šalis* | DE |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 3926 9097 00 |
| Medžiaga | Plastikinis |
| Pakavimo lygis 1 | 4028177937703 |
| Pakavimo lygis 2 | 4028177937703 |
| Pakavimo lygis 3 | 4028177937703 |
| Pakavimo lygis 4 | 4028177937703 |
| Plotis | 450 mm |
| Modelis | Kita |
| Aukštis | 251 mm |
| Paviršiaus apdorojimas | Neapdorotas |
| Išankstinis štampavimas | No |
| Tipas | Kita |