| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Motor controller 3-pole0.6 A, 500 V |
| Prekės ženklas | Rittal |
| Kategorijos |
Variklių valdymo įrenginiai
|
| Kilmės šalis* | DE |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 9032 8900 00 |
| ETIM | EC002572 |
| Nominali operacinė srovė le nuo / iki | 0.6 A |
| Nominalus operacinis dažnis | 50-60 Hz |
| Nominali įtampa Ue, kai AC 50 Hz | 500 V |
| Pakavimo lygis 1 | 4028177817319 |
| Pakavimo lygis 2 | 4028177817319 |
| Pakavimo lygis 3 | 4028177817319 |
| Perjungimo funkcija | Dviejų stabilumo būsenų |
| Saugos laipsnis (IP) | Kita |
| Sąsajos tipas | Kita |
| Elektrinės jungties papildomos ir kontrolinės srovės grandinės tipas | Kita |
| Nominali įtampa Ue, kai AC 60 Hz | 500 V |
| Analoginio temperatūros daviklio įvestis | No |
| Įvestis įžeminimo gedimo nustatymui | No |
| Įvestis termistoriaus jungčiai | No |
| Įtampos nustatymo modulis | No |
| Srovės nustatymo modulis | Yes |
| Jungties sistemos tipas | Bėginė jungtis |
| Aktyvacijos įtampos tipas | Kintamoji srovė |